УБА святкує Дні Європи в Україні

Українська бібліотечна асоціація долучається до святкування Днів Європи у Києві. Святкування під назвою «Пікнік в Європі» відбудеться на Михайлівській площі 21-22 травня 2016 р.

21 травня УБА матиме інформаційний стенд (з 10.00 до 20.00), який буде розташований на Михайлівській площі поруч із посольствами європейських країн в Україні.

Схема День Европи укр

Представники Виконавчого офісу УБА, а також 3 бібліотеки м.Києва, де відкриті Пункти Європейської інформації, представлять проект «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що фінансується програмою Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)».

У програмі: майстер-класи, ігровий калейдоскоп для дітей «Подорожуємо Європою», літературна вікторина «Казки народів Європи», вікторина «Європейський калейдоскоп», книжкові виставки тощо.

Також за ініціативи Української бібліотечної асоціації 21 травня гості свята мають змогу безкоштовно відвідати 2 пішохідні прогулянки, які створені та реалізуються у межах соціального туристичного проекту УБА «Як тебе не любити, Києве мій!», а саме:

12.30 – 15.00 - Пішохідна прогулянка «Мистецький калейдоскоп» (збір учасників біля пам’ятника княгині Ользі).

12.30 – 15.00 - Пішохідна прогулянка «Європейські кияни та київські європейці» (збір учасників біля тенту УБА)

Повну програму святкування Днів Європи в Києві дивіться тут.

ED2016