VI Міжнародний фестиваль «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», 20-24.04.2016 р., м.Київ

Українська бібліотечна асоціація запрошує відвідати VI Міжнародний фестиваль «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», який відбудеться з 20 по 24 квітня 2016 р. в м.Київ до Всесвітнього дня книги і авторського права.

У 2016 році Книжковий Арсенал презентує розширену міжнародну секцію ярмарку та сцену «Кафе Європа». Зокрема, вперше буде представлений колективний стенд німецьких видавництв та спеціальна програма у партнерстві з Франкфуртським книжковим ярмарком, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Гете-Інституту в Україні.

Повну інформацію про Фестиваль та програму заходів дивіться тут.

Години роботи «Книжкового Арсеналу» та програма лояльності тут.

12799397 997761753643919 2039500331209072670 n

Цього року Українська бібліотечна асоціація запускає спецпроект у межах «Книжкового Арсеналу» - у ніч з 24 на 25 квітня 2016 р. п’ять бібліотек м.Києва відкриють свої двері та запросять киян провести «Ніч у бібліотеці». Ніч, як стверджують митці, найсприятливіша пора доби для талановитих людей. Саме тоді до них найчастіше приходить муза. А в компанії натхнення приходить швидше та заряджає віртуозів новими ідеями.

У програмі: презентації нових книг, літературний перформанс, театральний відео лекторій, музичні сети, замальовки з натури, пішохідний квест та багато іншого.

Масимовиа

Бібліотеки дуже старалися і підготували цікаві програми. Дуже просимо запам’ятати ці адреси й підтримати бібліотеки у сміливості:

  • Міська спеціалізована молодіжна бібліотека «Молода гвардія» – вул. Льва Толстого, 49 (виступ ді-джеїв і дискусія про перезавантаження бібліотеченої справи);
  • Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Т.Шевченка – вул. Володимирська, 58 (поетичні батли, кінопокази і виступ гурту «За мить щастя»);
  • Бібліотека ім. Євгена Кравченка ЦБС Дніпровського району / “Оціум бібліотека” – вул. Ентузіастів, 51/24 (індійські саундтреки, арабські хіти та бразильський реп, замальовки з натури спільно з Urban Sketching Project Kyiv);
  • Відділ мистецтв Публічної бібліотеки імені Лесі Українки – вул. Велика Житомирська, 4 (виставка книжково-журнальної ілюстрації, лекція «Серж Лифар у балетах Сергія Прокоф’єва», екранізації світової класики);
  • Центральна районна бібліотека ім. М.О. Некрасова ЦБС Голосіївського району – вул. Ломоносова, 24 (квести, музичні презентації).

Повну програму «Ночі у бібліотеці» за підтримки Української бібліотечної асоціації читайте тут.

Але це — не єдиний проект «Книжкового Арсеналу», пов’язаний із бібліотеками. Під керівництвом Сергія Жадана і Андрія Кокотюхи за підтримки інтернет-книгарні Yakaboo Мистецький Арсенал збирає книжки для бібліотек прифронтових міст Сватове, Старобільськ, Лисичанськ, арт-просторів «Вільна Хата» в Краматорську та Теплиця в Слов’янську тощо.

Контактна особа: Бояринова Оксана, PR-менеджер УБА.