Акція Української бібліотечної асоціації «Передплати газету для мешканців зони АТО»

Українська бібліотечна асоціація ініціювала акцію «Передплати газету для мешканців зони АТО», мета якої – інформаційна підтримка мешканців зони АТО. Акція стартувала 1 березня 2016 року під час Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: європейські орієнтири» з ініціативи Луганського обласного відділення УБА (голова – директор Луганської ОУНБ Рибянцева Інна Павлівна) та члена Президії УБА, відповідальної за антикризову комунікацію Світлани Моісєєвої.

В умовах військового конфлікту та інформаційної агресії, яку зазнає Україна, різко підвищилось значення розповсюдження достовірної інформації серед населення. Сьогодні багато наших громадян на Сході України, що проживають в зоні, максимально наближеній до бойових дій, не мають доступу до українських ЗМІ - телебачення, радіо, Інтернету. Виправити ситуацію на цих територіях можливо за допомогою друкованих періодичних видань.

Newspapers 1

Тому акція спрямована на забезпечення мешканців  періодичними виданнями і має на меті налагодити доставку центральних та регіональних українських періодичних видань на територію Луганської та Донецької областей для подальшого розповсюдження в населених пунктах так званої "сірої зони".Отримані газети будуть розповсюджуватися на території, що максимально наближена до зони бойового конфлікту, за допомогою волонтерських організацій – партнерів Луганського обласного відділення УБА.

Наразі до акції долучається Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса», ведуться перемовини з іншими можливими партнерами.

УБА закликає приєднуватися до проекту видавців, громадські організації і всіх небайдужих та разом підтримати наших громадян, які в силу обставин потрапили в інформаційну ізоляцію.

Ви можете передплатити газету/газети для мешканців «сірої зони» на адресу: Луганське обласне відділення УБА, 92704, Луганська область, м. Старобільськ, вул. Б. Хмельницького, 77.

Луганське обласне відділення УБА буде розповсюджувати ці видання.

Контактна інформація: 92704, Луганська область, м. Старобільськ, вул. Б. Хмельницького, 77, Луганське обласне відділення УБА, e-mail: uba_lugansk@ukr.net , Світлана Моісєєва.

Рекомендуємо членам УБА,  регіональним відділенням та партнерам Асоціації поширювати інформацію про акцію серед широкого загалу - читачів бібліотек, членів громад, у засобах масової комунікації. Текст інформаційної листівки про акцію тут.

Про хід Акції дивіться за посиланням.