«Стратегії розвитку». Стартувала навчальна програма для бібліотекарів

Українська бібліотечна асоціація разом із Києво-Могилянською бізнес-школою запустила новий соціальний проект щодо зміни бібліотечного середовища України через навчання за спеціалізованою програмою «Стратегії розвитку».

5

З 22 по 24 лютого 2016 р. відбувся перший з трьох модуль цього навчання у м. Києві. Учасниками стали члени УБА, які представили команди з різних бібліотек України (національних, державних, університетських, публічних для дорослих, юнацтва і дітей) та команду самої Асоціації. Теми першого модуля: «Стратегічна ідея», «Стратегічне мислення в умовах невизначеності» та  «Стратегічне лідерство».

Досі управління бібліотеками в Україні здійснюється за старою адміністративно-командною логікою, у парадигмі, яка дозволяє лише «латати дірки», а не виходити на якісно новий рівень діяльності. Бібліотекарі розуміють, що потрібно змінюватися, формулювати нову візію, аналізувати свої клієнтські ряди, створювати для користувачів нову  ціннісну пропозицію та розширювати межі свого середовища впливу.

1

Учасники навчання плідно працювали у сучасному навчальному, культурному, комунікаційному і бізнес-середовищі, аби підсилити розуміння, що «книгосховище» може перетворитися у «книгодіяння», де «знання» є ресурсом, який змінює світ.

Фотозвіт дивіться тут.