Подарунок бібліотекам до Різдвяних та Новорічних свят від Києво-Могилянської бізнес-школи

Триває акція в межах партнерства Української бібліотечної асоціації та Києво-Могилянської бізнес-школи.

54 провідні бібліотеки зі всієї України мають можливість отримати від Києво-Могилянської бізнес-школи унікальне видання про досі невідому Могилянку - “Київський Атеней. Мистецький Київ 17-18 ст.”

«Київський Атеней» є результатом багаторічної праці Валерія Шевчука та Юрія Іванченка, що майже двадцять років зберігалась лише у рукописах. І цього року, з ініціативи Києво-Могилянської бізнес-школи та за сприяння "Діамантбанку" і видавництва "Родовід", книга представлена світу. 

Серед бібліотек, які отримають подарунок, 12 національних та державних, 22 обласні універсальні наукові бібліотеки, Публічна бібліотека ім. Л.Українки (Київ), 11 національних класичних університетів та всі бібліотеки, які є офіційними партнерами УБА. Книга вже надійшла до фондів понад 30 бібліотек та очікує на своїх читачів.

Дякуємо партнерам, Києво-Могилянській бізнес-школі, за прекрасний подарунок до Різдвяних та Новорічних свят!

«Прийміть найщирішу подяку за подароване  нашій книгозбірні видання “Київський Атеней. Мистецький Київ 17-18 ст.”.

Завдяки Вам це видання стане доступним не тільки читачам нашої бібліотеки, а шляхом використання міжбібліотечного абонемента і читачам всіх бібліотек області.

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, зав. відділом комплектування Манченко Світлана Володимирівна»

«Книгу отримали. Дякуємо за чудовий подарунок!

З повагою, бібліотека Вінницького державного педагогічного університету»

PC140003

«Києво-Могилянська бізнес-школа та Українська бібліотечна асоціація (УБА) підготували Одеській національній науковій бібліотеці до Різдвяних свят чудовий подарунок. Завдячуючи партнерству з УБА, ОННБ безкоштовно отримала унікальне видання про досі невідому «Могилянку».

З повагою, зав. відділу наукового комплектування фондів, Емілія Василевська»