ІІІ Зимова школа молодих бібліотекарів УБА, 2-5 лютого 2016 р., Закарпатська обл.

Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурсний набір бажаючих для участі у роботі ІII Зимової школи молодих бібліотекарів УБА, що буде проходити з 2 по 5 лютого 2016 р. в с. Ізки, Міжгірський р-н., Закарпатська обл.

Головна мета Школи – допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію.

555

Ключова тема ІІІ Зимової школи – Партнерство. А також: імідж бібліотеки, PR та реклама, електронний документообіг, створення медіапродуктів у бібліотеці, організація роботи медіатеки, мотивація, стрес-менеджмент, ораторське мистецтво.

Програма Зимової школи орієнтована не тільки на вдосконалення професійної майстерності бібліотекарів, а й передбачає заходи, спрямовані на підвищення культурного рівня слухачів Школи.

На Вас чекають:

- корисні та цікаві тренінги у сучасному конференц-залі;

- тренінги з особистісного розвитку;

- лижні катання на стрімких схилах Карпат;

- перебування у місці з найвищим рівнем екології в Україні.

У період навчання будуть організовані виїзди у сільські бібліотеки району. За підсумками Школи будуть видаватися сертифікати УБА.

Організатори:

Молодіжна секція УБА (Вірстюк М.М., Бояринова О.Є.). Сайт проекту - http://school-lib.org.ua/.

Проживання та харчування учасників організоване на базі Еко-курорту «Ізкі» (http://izki.com.ua/ua/), що розміщений в мальовничій гірській місцевості Міжгірського району. Дана місцевість належить до зони найвищого рівня екології в Україні. На території комплексу наявна лікувальна структурована вода. За своїм складом вода лікує шлунково-кишковий тракт, шкіру та має позитивний заряд (завдяки проходженні шляху з надр землі вода зберігає унікальний структурний склад молекул).

Гарантується креативний простір, можливості командної роботи і відпочинку, гарний настрій.

Організаційний внесок учасника складає 1500 грн., за рахунок якого буде сплачено проживання та харчування учасників. УБА компенсує організаційні витрати (оренда конференц-залу, роздаткові матеріали та канцтовари тощо).

Проїзд до залізничної станції Воловець та у зворотньому напрямі учасник сплачує самостійно.

Максимальна кількість учасників - 22 члени УБА, відібрані за конкурсом анкет. Перевага буде надаватись активним членам Молодіжної секції УБА.

Учасниками школи можуть стати молоді бібліотекарі з усієї України, що відповідають наступним вимогам:

- вік кандидата не повинен перевищувати 35 років станом на січень 2016 р.;

- бажання отримати нові знання і працювати креативно;

- підтвердження бажання у майбутньому активно працювати в УБА та Молодіжній секції, виконати домашнє завдання від організаторів школи, яке передбачає написання статті або фоторепортажу про свою участь у такому заході та розміщення його в одному з українських ЗМІ.

Анкету на участь у Школі заповнюйте тут http://bit.ly/1Y4JOJ3 до 10.01.2016.

У конкурсі анкет переваги будуть надаватися учасникам, яких підтримує керівництво бібліотеки (з додаванням листа підтримки у довільній формі).

Учасники, відібрані для участі у ІІІ Зимовій школі молодих бібліотекарів, будуть повідомлені особисто про перемогу у конкурсі.

тел.: (044) 383-14-32

е-mail: info@ula.org.ua

Контактна особа: Бояринова Оксана.