Нові можливості здобуття вищої професійної бібліотечної освіти

У 2016 році Національна академії керівних кадрів культури і мистецтв оголошує набір за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Кваліфікації

«Бібліотекознавець, менеджер бібліотечно-інформаційної діяльності», «Документознавець, менеджер документно-інформаційних систем і ресурсів»

Термін навчання:

За освітнім ступенем «Бакалавр»

  • на базі повної загальної освіти – 4 роки
  • на базі  середньої спеціальної освіти І рівня акредитації або після двох років навчання у ВНЗ ІІІ – IV рівня акредитації – 2 роки

За освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» (останній набір!) - на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» або освітнього ступеня «Магістр» - 1 рік

За освітнім ступенем «Магістр» - на базі освітнього ступеня «Бакалавр», або освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст»– 1,5 роки.

Форми навчання: денна, заочна

Телефони для довідок:

Приймальна комісія +380 (44) 288 80 81.

Інститут публічного управління та кадрової політики +380 (44) 2803404

Кафедра інформаційних комунікацій та бібліотекознавства +380 (44) 5319435

Ви працюєте в бібліотеці та маєте вищу освіту не за фахом? Скористайтеся можливістю отримати професійну бібліотечну освіту!

Працівникам бібліотек, які мають вищу, але не фахову бібліотечну освіту (кваліфікаційний рівень «Спеціаліст», «Магістр»), надається унікальний шанс отримати професійну бібліотечну освіту (контракт).

При прийомі на навчання проводиться тільки вступне тестування.

Презентація спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».