Всеукраїнський вебінар «Виховуємо громадянина – патріота України»

26 листопада 2015 р. відповідно до плану спільних заходів Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України на 2015 р. та плану роботи секції спеціальних бібліотек Української бібліотечної асоціації за підтримки «Microsoft Україна» було проведено Всеукраїнський вебінар «Виховуємо громадянина – патріота України».

У заході взяли участь понад 600 осіб, серед яких – фахівці провідних освітянських бібліотек, бібліотекарі загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, методисти з бібліотечних фондів обласних, районних та міських управлінь освіти і науки. Вебінар було присвячено висвітленню ролі шкільної бібліотеки у національно-патріотичному вихованні учнівської молоді, а також підведенню підсумків Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив у жовтні 2015 р. під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України».

вебінар

Всеукраїнський вебінар було відкрито директором Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського – доктором педагогічних наук, професором,заслуженим діячем науки і техніки України Ларисою Дмитрівною Березівською, яка наголосила на важливості проблеми, котра розглядається і від президії Української бібліотечної асоціації побажала усім плідної та творчої роботи.

Перед учасниками вебінару виступили: канд. пед. наук, ст. наук. співробітник, докторант лабораторії громадянського та морального виховання Інституту проблем виховання НАПН України Журба К. О., завідувач відділу наукового і прикладного бібліотекознавства Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського Хемчян І. І., методист Хмельницького обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти Фарварщук В. П.

У рамках семінару відбулася презентація навчально-методичного комплексу «Великий світ маленької людини», автором і розробником якого є президент Української асоціації «Спадщина України», член національної спілки журналістів України, аспірантка кафедри історії і теорії педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка Квасниця І. Ю. У своїй виступі Ірина Юліянівна поінформувала присутніх про громадянську акцію українських дітей "Надішли різдвяного листа сусіду".

Учасники Всеукраїнського вебінару висловили щиру вдячність організаторам заходу за актуальність обраної теми та цікаві виступи. Відеозапис даного семінару представлено у всесвітній мережі Інтернет за адресою: http://1drv.ms/1XGoZ6q. Також, перейшовши за посиланням https://cloud.mail.ru/public/AbMB/7m7G39T8n, можна ознайомитися з тематичними презентаціями, підготовленими бібліотечними фахівцями до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України».