Підсумкова Творча сесія за проектом УБА «Як тебе не любити, Києве мій!», 25.11.2015 р., м.Київ

25 листопада 2015 р. у Державній бібліотеці України для юнацтва відбулась підсумкова Творча сесія за проектом Української бібліотечної асоціації «Як тебе не любити, Києве мій!», який підтримується Європейською Культурною Фундацією.

На захід завітали керівники та члени команд, які розробили та запустили 4 безкоштовні маршрути ще у травні цього року, а також партнери та нові волонтери проекту із презентаціями 4-х нових туристичних прогулянок, що стартують найближчим часом. Слідкуйте за новинами на сайті проекту - http://travel.ula.org.ua/.

За програмою Творчої сесії відбулась презентація від головного спеціалісту відділу з питань іміджевої та інформаційної політики Управління туризму Департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації під назвою «Реалії та перспективи розвитку туризму в місті Києві». Нагадаємо, що Управління туризму КМДА було постійним та важливим партнером цього проекту і готове співпрацювати з Асоціацією і надалі.

IMG 4119

У свою чергу організатори проекту поділились успіхами і викликами проекту «Як тебе не любити, Києве мій!», а саме:

- у проекті працюють 7 творчих команд;

- створено і активно проводяться 4 пішохідні прогулянки;

- з травня 2015 р. організовано понад 50 прогулянок Києвом, учасниками яких стало 890 осіб;

- підготовлено до «запуску» 4 нові маршрути;

- триває робота з розробки ще 2-х прогулянок;

- розроблено програму та методичні матеріали для бліц-тренінгів з підготовки гідів;

- проведено 8 одноденних тренінгів для бажаючих стати гідами в проекті УБА, які пройшло 80 осіб, 20 з яких є активними волонтерами проекту;

- розробляється навчальний посібник для бібліотекарів за програмою підвищення кваліфікації, який розкриє методику популяризації бібліотекою культурних та історичних цінностей через підтримку місцевого туризму.

- близько 10 бібліотек міста Києва (національні, університетські, публічні) стали «хабами» для роботи творчих груп та екскурсійними об’єктами, активно долучилися до впровадження нової бібліотечної послуги, розрекламували свої можливості та залучили нових користувачів.

Всі учасники Творчої сесії мали змогу у форматі «світового кафе» обговорити перспективи розвитку проекту у 2016 році, а саме: організаційні питання, партнерство та фандрейзинг, інформаційну підтримку проекту та бліц-тренінги.

IMG 4124

За результатами Творчої сесії було визначено, що проект «Як тебе не любити, Києве мій!» продовжить свою роботу у 2016 р. та поповниться новими безкоштовними маршрутами м.Києвом.

Фотозвіт можна переглянути тут.

Відео проекту.

Творімо разом!