Тренінги для бібліотекарів Луганщини

12 листопада 2015 р. працівники Виконавчого офісу УБА провели тренінги для бібліотекарів у м.Старобільськ Луганської обл. Вони були організовані спільно з Луганським обласним відділенням УБА (голова Риб`янцева І.П.) та Центром «Вікно в Америку» при Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (координатор Бублик А.) за підтримки Посольства США в Україні.

IMG 0131

Учасниками тренінгу стали бібліотекарі Білокуракінської, Новопсковської, Новоайдарської, Лисичанської, Марківської, Старобільської ЦБС, викладачі і студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, які отримали знання і практичні поради щодо використання сучасних інтерактивних технологій для створення презентацій та налагодження і підтримання зв`язків з громадськістю.

IMG 0161

Тренінг також відвідала головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації і журналісти місцевого телебачення.

IMG 0150

Бажаємо усім колегам з Луганської області професійної наснаги та нових професійних здобутків у їхній самовідданій праці!