Українські молодіжні ініціативи та лідерство: обмін досвідом

Делегація від Української бібліотечної асоціації представила досвід роботи молодих бібліотекарів України на «Міжнародному дискусійному форумі для молодих бібліотекарів: ініціатива і лідерство в бібліотеці», організованому Литовською асоціацією бібліотекарів. Форум відбувся 6-7 серпня 2015 року у м.Швентої, Литва, де свої ініціативи і досягнення презентували учасники з Литви, Латвії, Естонії, України та Росії.

IMG 9842
Автор фотографії Donatas Dobilinskas

На форумі обговорювались питання мотивації, активності молодих бібліотекарів, перспективи і перешкоди у розвитку молодіжних організацій у професійних бібліотечних асоціаціях, проблеми лідерства та командної роботи.

Від Української бібліотечної асоціації у форумі взяли участь Вікторія Польова, заступник голови Молодіжної секції УБА та Ярослава Хіміч, координатор Центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти. Їхній виступ на тему «Український центр для молодих бібліотечних лідерів»  розкрив основні напрями діяльності та окремі ініціативи Молодіжної секції УБА та молодих українських бібліотечних лідерів.

11868615 10206046955545581 1574338553 n 1

Цей міжнародний форум став чудовою можливістю для налагодження партнерських відносин та започаткування спільних проектів. Сподіваємося на тісну і плідну співпрацю з колегами з країн Балтії.