ІІІ Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів відбулась

Понад 30 учасників взяли участь у ІІІ Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів УБА, що відбулась з 22 по 27 червня 2015 р. у смт.Лазурне Херсонської обл.

Ними стали досвідчені та молоді бібліотекарі з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей та м.Києва.

IMG 5653

Окремі подяки директорам Херсонської ОУНБ ім.О.Гончара Коротун Н.І. та Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.Дніпрової Чайки Бардашевській А.І. за допомогу у проведенні Школи та гостинність, адже у перший день бібліотекарі зі всієї України мали змогу ознайомитись із досвідом роботи та інноваціями цих провідних бібліотек.

Програма Школи включала як теоретичні заняття з основ адвокації, медіа-адвокації, лідерських якостей, роботи зі ЗМІ, так і практичні вправи. Так, школярі організували фотовиставку «Бібліотечний Patchwork», завдяки якій всі перехожі мали змогу побачити кадри роботи бібліотек з усієї України, провели флешмоб на пляжі для відпочиваючих та атракції для дітей, а також Бібліофест до Дня Конституції «Ти маєш право на…» для дітей з інтернату.

P1250143

Окрім цього Президент УБА Ірина Шевченко презентувала та обговорила з учасниками Школи проект Маніфесту УБА «Бібліотеки в умовах кризи», який наразі винесений на всеукраїнське обговорення.

IMG 5731

Фотозвіт дивіться тут.

Щоденник Школи тут.

Новини зі Школи тут.