Маніфест Української бібліотечної асоціації «Бібліотеки в умовах кризи» (проект)

У лютому-травні 2015 р. УБА спільно з регіональними відділеннями та офіційними партнерами провела чотири регіональних обговорення «Бібліотеки в умовах кризи», у яких взяли участь близько 200 осіб з усіх регіонів України, крім АР Крим. Учасники обговорень представляли культуру, освіту, громадянське суспільство, засоби масової комунікації, органи державної влади і місцевого самоврядування, бізнес та ін.Висловлюємо щиру вдячність організаторам, доповідачам та учасникам обговорень за плідну роботу, конструктивні пропозиції, якісні результати.

За наслідками регіональних обговорень експертна група УБА (Шевченко І.О., Пашкова В.С., Сошинська Я.Є., Роскіна Т.І., Ігнатюк М.В.) розробила проект Маніфесту УБА «Бібліотеки в умовах кризи», який виноситься на всеукраїнське обговорення членами і партнерами УБА, а також представниками зацікавлених сторін.

Уточнення і доповнення до проекту Маніфесту просимо надсилати на електронну адресу Виконавчого офісу УБА info@ula.org.ua за встановленою формою (див. таблицю) до 20 червня 2015 р.

Також пропонуємо Вашій увазі презентацію «Трансформация функций библиотек в условиях кризиса», яка була представлена делегацією УБА на Міжнародній конференції «Міжнародний міжрегіональний діалог: управління інноваціями, обмін досвідом і партнерство» (20-22 травня, Литва) та обговорена учасниками з Литви, Латвії, Польщі й України.

Запрошуємо членів УБА, регіональні відділення, офіційних партнерів та усіх зацікавлених осіб бути активними в обговоренні проекту Маніфесту. Чекаємо Ваших пропозицій!