Стартують прогулянки та бліц-тренінги за проектом «Як тебе не любити, Києве мій!»

23 та 24 квітня 2015 р. під час V Міжнародного фестивалю «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ» відбулась презентація онлайн-майданчика за проектом «Як тебе не любити, Києве мій!», на якому Ви можете переглянути анонс 4 авторських безкоштовних прогулянок Києвом, розроблених волонтерами проекту, записатися на найближчі дати прогулянок та бліц-тренінги, стати партнером, а також дізнатись про всі новини проекту.

Сайт проекту: travel.ula.org.ua.

2015-04-22 1524

Також оголошуємо дати прогулянок у травні 2015 р.:

16 травня - ПАНЬКІВЩИНА: ВІД ЛАТИНСЬКОГО КВАРТАЛУ — ДО УКРАЇНСЬКОГО ПАРНАСУ. Переглянути час та місце зустрічі, а також записатись на прогулянку Ви можете тут - http://travel.ula.org.ua/zapysatys-na-prohulyanku/pankivschyna-vid-latynskoho-kvartalu-do-ukrajinskoho-parnasu/.

23 травня - «ЗНАННЯ, ЩО ДОЛАЮТЬ ЗЛАМИ СТОЛІТЬ». Переглянути час та місце зустрічі, а також записатись на прогулянку Ви можете тут - http://travel.ula.org.ua/zapysatys-na-prohulyanku/znannya-scho-dolayut-zlamy-stolit/.

24 травня - «TERRA INCOGNITA У ЦЕНТРІ КИЄВА». Переглянути час та місце зустрічі, а також записатись на прогулянку Ви можете тут - http://travel.ula.org.ua/zapysatys-na-prohulyanku/terra-incognita-v-tsentri-kyeva/.

30 травня - ЗАГУБЛЕНІ У ЧАСІ. Переглянути час та місце зустрічі, а також записатись на прогулянку Ви можете тут -http://travel.ula.org.ua/zapysatys-na-prohulyanku/zahubleni-u-chasi/.

Також анонсуємо дату першого бліц-тренінгу для всіх бажаючих стати гідами-волонтерами на розроблених маршрутах у межах даного проекту та які не мають професійної освіти. Перший тренінг відбудеться 12 травня 2015 р. у м.Києві і триватиме з 11.00 до 16.00 за адресою: вул.Лаврська,9, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Головний тренінговий центр для бібліотекарів (ауд.38).

Під час тренінгу Ви дізнаєтесь про понятійний апарат і правове регулювання, методику складання та проведення прогулянок, психологічні аспекти взаємодії з групою, PR, рекламу та огляд маршрутів.

УВАГА! Даний бліц-тренінг не вважається професійним навчанням та підвищенням кваліфікації.

Зареєструватися на тренінг Ви можете тут - http://travel.ula.org.ua/trening_gidy/.

Бажаємо чудових вражень від прогулянок улюбленим містом та успіхів у навчанні!