V Міжнародний фестиваль «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», 22-26.04.2015 р., м.Київ

Українська бібліотечна асоціація запрошує відвідати V Міжнародний фестиваль «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», який відбудеться з 22 по 26 квітня 2015 р. в м.Київ. Це одна з найбільших подій в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво.

2015-04-03 1417

У програмі Книжкового Арсеналу 2015:

- Книжкова виставка-ярмарок за участю більш ніж 150 провідних видавництв та міжнародних, культурних партнерів; широкий вибір художньої, дитячої, non-fiction і мистецької літератури.

- Різноманітна літературна програма, понад 200 подій для дорослих і дітей: презентації нових книг, проектів, зустрічі з авторами, дискусії, лекції, публічні інтерв’ю, читання і театральні перформанси.

- Вперше – центральна міжнародна сцена фестивалю і ярмарку – «Кафе Європа»: 40 письменників, літературних діячів та митців із 12 країн. Партнери: EUNIC, Чеський Центр, Польський Інститут, Гете-Інститут і Посольство Німеччини в Україні, Французький Інститут, Австрійський культурний форум.

Повну інформацію про Фестиваль (Програма заходів, години роботи, Програма лояльності) читайте тут http://artarsenal.in.ua/event150.html.

Українська бібліотечна асоціація матиме стенд (D 19), де можна буде ознайомитись з новими проектами та подіями у бібліотечній сфері України.

Цього року у межах Книжкового Арсеналу УБА презентує спецпроект і проведе заходи для гостей Арсеналу 23 та 24 квітня у залі Art Lab.

Програму Української бібліотечної асоціації у межах Книжкового Арсеналу читайте тут.

У межах заходів УБА у залі Art Lab 23 квітня з 11.00 до 18.00 Відділ мистецтв Публічної бібліотеки імені Лесі Українки міста Києва презентуватиме велику книжково-ілюстративну виставку "Перша сцена України" до 95-річного ювілею Національного академічного театру імені Івана Франка.

Запрошуємо Вас та Ваших читачів відвідати Книжковий Арсенал та заходи Української бібліотечної асоціації.

УВАГА! Для професійної аудиторії фестивалю (письменники, ілюстратори, менеджери культури), учасників подій фестивалю, ЗМІ вхід безкоштовний за умови акредитації через онлайн форму http://artarsenal2015.ticketforevent.com/uk/. Реєстрація триває до 20 квітня 2015 року.

Контактна особа: Бояринова Оксана, PR-менеджер УБА.