Регіональне обговорення «Бібліотеки в умовах кризи», м. Миколаїв, 20.03.2015 р.

Робоча група УБА розпочала підготовку Маніфесту Української бібліотечної асоціації «Бібліотеки в умовах кризи» як документу, що висвітлює програмні положення, напрями і принципи діяльності бібліотек України у сучасних суспільно-політичних та соціально-економічних умовах.

Маніфест буде розроблено за результатами всеукраїнського обговорення із залученням членів і партнерів УБА та представників зацікавлених сторін (культура, освіта, громадянське суспільство, органи державної влади і місцевого самоврядування, бізнес тощо).

Оголошуємо реєстрацію учасників регіонального обговорення «Бібліотеки в умовах кризи», що відбудеться 20 березня 2015 р. у м. Миколаєві. Місце проведення ще уточнюється. Орієнтовний час проведення: 9.30 – 16.30.

До участі буде запрошено учасників з м. Миколаїв та Миколаївської обл. - 9 осіб, Кіровоградської обл. - 7 осіб, Одеської обл. - 7 осіб, Херсонської  обл. - 7 осіб, які представлятимуть бібліотеки, навчальні заклади, заклади культури, органи державної влади і місцевого самоврядування, громадські організації, ЗМІ та ін. Витрати на проїзд та харчування – за рахунок УБА.

Просимо бажаючих взяти участь у регіональному обговоренні «Бібліотеки в умовах кризи» у м. Миколаєві зареєструватися тут до 15 березня 2015 р.

Просимо офіційних партнерів УБА, обласні універсальні наукові та інші бібліотеки сприяти реєстрації та відбору активних членів громади, читачів, партнерів і друзів бібліотек для участі у регіональному обговоренні.

За додатковою інформацією та запитаннями звертайтеся до Виконавчого офісу УБА info@ula.org.ua.