Результати конкурсу для бібліотекарів та читачів від Гаріка Корогодського

Влітку 2014 р. Українська бібліотечна асоціація спільно з автором  Гаріком Корогодським та видавничо-книготорговельною компанією «Самміт-Книга» оголосила конкурс для бібліотекарів та читачів бібліотек України.

Конкурс проводився у трьох номінаціях.

Роботи на конкурс приймались до 1 листопада 2014 р. Журі, що визначило переможців, складалось із представників компанії «Самміт-Книга» та УБА. Оскільки робіт на конкурс було надіслано небагато, за рішенням організаторів було змінено призовий фонд по кожній з номінацій і визначено учасників, яких варто відмітити.

Бібліотека №11 ЦБС Подільського району м.Києва в особі Ліхторович Елеонори Геннадіївни отримує подарунковий сертифікат на суму 500 грн. для інтернет-супермаркету «Розетка» за буктрейлер на книгу Гаріка Корогодського.

Ломоносов Михайло Володимирович, що навчається у Ніжинському державному університеті імені М. Гоголя, отримує флеш-накопичувач на 16 ГБ  та кружку-термос за рецензію на книгу  «Как потратить миллион, котрого нет, и другие истории еврейского мальчика». Текст рецензії читайте тут.

Кращими фото з книгою були визнані фото від Львівської обласної бібліотеки для дітей та бібліотеки-філії №6 для дітей Кам'янець-Подільської міської ЦБС (Хмельницька обл.).

Львівська обласна бібліотека для дітей отримує комплект сучасних книг від компанії «Самміт-Книга», а Михайло Скобилка як співавтор фотороботи - подарунковий сертифікат на суму 500 грн. для інтернет-супермаркету «Розетка».

10609492 895509043811187 3468075761197399322 n

Дівчина, зображена на фото від бібліотеки-філії №6 для дітей Кам'янець-Подільської міської ЦБС (Хмельницька обл.), отримує подарунковий сертифікат на суму 300 грн. для мережі магазинів "КОСМО".

234

Також компанія «Самміт-Книга» відзначить кожного учасника, що подав роботу на конкурс, подарувавши книгу Гаріка Корогодського «Как потратить миллион, котрого нет, и другие истории еврейского мальчика» з автографом.

Дякуємо основному організатору конкурсу - компанії «Самміт-Книга»  -  за ідею та призовий фонд конкурсу і сподіваємось, що плідна співпраця Української бібліотечної асоціації, бібліотечних установ та «Самміт-Книги» матиме ще кращі результати у Новому 2015 році.

Вітаємо переможців!