ІІ Зимова школа молодих бібліотекарів УБА, 2-5 лютого 2015 р., Закарпатська обл.

Українська бібліотечна асоціація оголошує набір бажаючих для участі у роботі II Зимової школи молодих бібліотекарів УБА, що буде проходити з 2 по 5 лютого 2015 р.  в с. Ізки, Міжгірський р-н., Закарпатська обл.

Цьогоріч робота Школи здійснюється за фінансової підтримки наших партнерів - компанії PressPoint (http://presspoint.ua/), Передплатної агенції «Періодика» (http://www.periodik.com.ua/) та Еко-курорт «Ізкі» (http://izki.com.ua/ua/).   

10841592 10203493998247935 258180779 n

Головна мета Школи – допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко  адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію.

Сайт проекту - http://school-lib.org.ua/.

ІІ Зимова школа  буде присвячена рекламі та піару, створенню якісних бібліотечних рекламних продуктів. Адже сучасні бібліотеки працюють ефективно,  пропонують багато корисних та цікавих послуг, але не завжди вміють якісно представити свою роботу.

Теми ІІ Зимової школи молодого бібліотекаря УБА: PR та реклама, імідж бібліотеки, брендинг, ефективні комунікації, робота за ЗМІ, створення рекламних роликів, створення рекламних макетів у Photoshop, створення і розміщення інтернет-реклами.

На Вас також чекають:

- корисні та цікаві тренінги у сучасному конференц-залі;

- набуття лідерських, тренерських та організаційних навичок;

- лижні катання на стрімких схилах Карпат;

- перебування у місці з найвищим рівнем екології в Україні.

Організатори:

Молодіжна секція УБА (Вірстюк М.М., Бояринова О.Є.)

Проживання та харчування учасників організоване на базі Еко-курорту «Ізкі»  (http://izki.com.ua/ua/), що розміщений в мальовничій гірській місцевості Міжгірського району. Дана місцевість належить до зони найвищого рівня екології в Україні. На території комплексу наявна лікувальна структурована вода. За своїм складом вода лікує шлунково-кишковий тракт, шкіру та має позитивний заряд (завдяки проходженні шляху з надр землі вода зберігає унікальний структурний склад молекул).

Гарантується креативний простір, можливості командної роботи і відпочинку, гарний настрій.

Організаційний внесок учасника складає 600 грн., за рахунок якого частково буде сплачено проживання та харчування учасників. УБА та партнери Школи компенсують витрати на проживання та харчування учасників та тренерів, інші організаційні витрати (оренда конференц-залу, роздаткові матеріали та канцтовари тощо). Проїзд до залізничної станції Воловець учасник сплачує самостійно.

Максимальна кількість учасників - 20 членів УБА, відібраних за конкурсом анкет. Перевага буде надаватись активним членам Молодіжної секції УБА.

Поза конкурсом можуть взяти участь в Зимовій школі ті учасники, які сплатять повну вартість участі у школі при одномісному поселенні 2250 грн. (1425 грн. при двомісному).

Учасниками школи можуть стати молоді бібліотекарі з усієї України, що відповідають наступним вимогам:

- стаж роботи у бібліотеці не менше трьох років;

- вік кандидата не повинен перевищувати 35 років станом на січень 2015 р.;

- бажання отримати нові знання і працювати креативно;

- підтвердження бажання у майбутньому активно працювати в УБА та Молодіжній секції, виконати домашнє завдання від організаторів школи, яке передбачає написання статті або фоторепортажу про свою участь у такому заході та розміщення його в одному з українських ЗМІ.

Анкету на участь у Школі заповнюйте тут http://goo.gl/forms/z1RmZ1S4KN  до 10.01.2015.

У конкурсі анкет переваги будуть надаватися учасникам, яких підтримує керівництво бібліотеки (з додаванням листа підтримки у довільній формі).

Учасники, відібрані для участі у ІІ Зимовій школі молодих бібліотекарів, будуть повідомлені особисто про перемогу у конкурсі.

тел.: (044) 383-14-32

е-mail: info@ula.org.ua

Контактна особа: Бояринова Оксана, 097-657-25-40.