Програма професійних обмінів: працюємо в РТЦ в інших областях

Бажаєте підвищити професійну майстерність, поділитися досвідом з колегами та попрацювати з бібліотечними фахівцями з іншого регіону? Є така можливість! Програма «Бібліоміст» оголошує конкурс для тренерів ГТЦ і РТЦ на участь у програмі професійних обмінів з метою підвищення якості навчання для бібліотекарів та налагодження плідної співпраці між тренінговими центрами в Україні.

DSC 9460

Якщо Ви сертифікований тренер РТЦ (тобто, пройшли повний курс навчання на базі ГТЦ у Києві і маєте відповідне свідоцтво), Ви можете подати заявку на участь. Для цього потрібно зробити такі прості кроки:

1)   Визначити, на базі якого РТЦ (в іншій області або частині України) Ви зможете провести тренінги для бібліотекарів у грудні 2014 р.;

2)   Визначити тематику тренінгів (на основі навчальних модулів 1-6, розроблених УБА за підтримки програми «Бібліоміст», або власні теми/розробки);

3) Заповнити аплікаційну форму (яку можна завантажити нижче);

Завантажити аплікаційну форму

4) Заповнену аплікаційну форму разом з необхідними додатками надіслати Ярославі Титаренко (ytytarenko@irex.org) до 21 листопада 2014 р. включно.

За результатами конкурсу будуть відібрані двоє тренерів ТЦ, які проведуть тренінги на базі РТЦ в інших областях у грудні 2014 р. та матимуть змогу познайомитися з тим, як організовано навчання бібліотекарів у вибраній області, обговорити плани подальшого розвитку тренінгового центру, обмінятися досвідом з колегами. Візит за обміном може тривати до 5 робочих днів.

Програма «Бібліоміст» покриватиме витрати переможців конкурсу на проїзд, проживання і харчування під час відрядження до РТЦ в іншому регіоні.

Неповні та невчасно подані заявки розглядатися не будуть.

Якщо виникатимуть питання стосовно аплікаційної форми або умов конкурсу, будь ласка, звертайтеся до Ярослави Титаренко: 067 402 9952 або ytytarenko@irex.org.

Бажаємо успіхів та чекаємо на Ваші заявки!