Обговорюємо два важливих проекти! Долучайтеся!

Українська бібліотечна асоціація пропонує членам УБА та усім зацікавленим долучитися до громадського обговорення проектів наступних документів:

- проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку видачі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей або відмови в його видачі, переоформлення, видачі дубліката, анулювання" (термін до 30 листопада).

На виконання статті 41 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» Міністерством культури України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей або відмови в його видачі, переоформлення, видачі дубліката, анулювання», який розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства культури України у розділі «Регуляторна політика» для отримання пропозицій та зауважень.

http://195.78.68.75/mincult/uk/publish/article/375357.

- проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку проведення державної експертизи культурних цінностей та розмірів плати (тарифів) за проведення державної експертизи культурних цінностей" (термін до 30 листопада).

Міністерством культури України за власною ініціативою розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення державної експертизи культурних цінностей та розмірів плати (тарифів) за проведення державної експертизи культурних цінностей», який розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства культури України у розділі «Регуляторна політика» для отримання пропозицій та зауважень.

http://195.78.68.75/mincult/uk/publish/article/375369.

Зауваження та пропозиції просимо висилати на електронну адресу президента УБА Шевченко Ірини (shev_irina2002@ukr.net), яка є членом Громадської ради при Міністерстві культури України. Усі пропозиції будуть узгоджені та передані до Громадської ради Мінкультури як консолідована думка професійної бібліотечної спільноти.