Щорічна Конференція УБА «Бібліотек@ – територія єдності», 27-28 листопада 2014 р., м.Київ

Українська бібліотечна асоціація запрошує до участі у щорічній Конференції УБА «Бібліотек@ – територія єдності», що відбудеться 27-28 листопада 2014 р. у м.Києві.

До участі за попередньою реєстрацією запрошуються члени та партнери УБА: керівники та провідні фахівці бібліотек, науковці, викладачі і студенти вищих навчальних закладів, видавці, автори, читачі, провайдери інформаційних послуг, інші зацікавлені особи.

Програму конференції Ви можете переглянути тут.

На пленарному засіданні у перший день Конференції відбудеться нагородження переможців Всеукраїнських конкурсів та відзнаками Української бібліотечної асоціації.

Електронна реєстрація для участі у Конференції УБА відкрита тут з 10 жовтня до 10 листопада 2014 р. Реєстраційний внесок відсутній. Витрати на проїзд, проживання, харчування – за рахунок учасників. Право для голосування з процедурних питань та роздатковий матеріал надається тільки дійсним членам УБА за наявності членського квитка.

Передбачається випуск наукового збірника з матеріалами Конференції. Організаційний внесок за публікацію/примірник збірника матеріалів становить 100 грн. Оплата тут.

Або за наступними реквізитами:

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»

код ЄДРПОУ - 21656118

р/р 26007230080352

в ЗАТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за публікацію, Конференція УБА від  _________(ПІБ).

Умови опублікування доповідей у збірнику матеріалів Конференції (електронне видання на CD):

- До опублікування приймаються матеріали українською та іноземними мовами, що не публікувалися раніше. Тексти доповідей мають бути подані в електронній формі у форматі MS Word (.doc або .rtf, назва файлу – прізвище автора латинськими літерами). Обсяг - до 3-х сторінок шрифтом Times New Roman 12, 1.5 інтервали.

- Структура тексту:

- УДК,

- прізвище, ім’я та по батькові (повністю) авторів,

- назва установи, місто, країна,

- заголовок публікації,

- основний текст,

- список використаних джерел у порядку посилання на них у тексті, відповідно до вимог чинних стандартів бібліографічного опису документів.

- Доповіді, що не відповідають означеним вище вимогам або без оплати оргвнеску, не будуть опубліковані.

- Редакційна колегія збірника залишає за собою право приймати остаточне рішення про відповідність матеріалів встановленим вимогам до наукових публікацій та включення матеріалів до збірника.

- Тексти доповідей необхідно надіслати до Оргкомітету до 10 листопада 2014 р. електронною поштою за адресою ukrbibl@gmail.com разом зі скан-копією квитанції про сплату оргвнеску.

Запрошуємо до участі у щорічній Конференції УБА!