Святкуємо Всеукраїнський день бібліотек разом!

Для відзначення Всеукраїнського дня бібліотек 2014 р. Президія та Виконавчий офіс УБА підготували наступні заходи:

  • плакати накладом 2500 примірників розповсюджено в усі регіони України. Фото для плакату було зроблено у Національній бібліотеці України для дітей. Автор фото: Дмитро Захаревич. 

uba plakat 2014

  • проходить соціальна Акція – зміна аватарів у мережі Фейсбук -http://on.fb.me/ZjSft4.
  • привітання з Днем бібліотек від Президента УБА Ірини Шевченко читайте в журналах «Бібліотечний форум України» та «Бібліотечна планета».
  • Виконавчим офісом УБА підготовлено інформаційну довідку про інновації в українських бібліотеках у 2014 р., яку розіслано серед ЗМІ.

Напередодні свята також з приємністю оголошуємо переможців Всеукраїнських конкурсів та нагороджених відзнаками Української бібліотечної асоціації! Вони були визначені за поданням спеціальних журі та регіональних відділень Асоціації на засіданні Президії УБА (протокол №5 від 18.09.2014 р.). Інформаційний лист з іменами переможців та нагороджених читайте тут.

Переможці Всеукраїнського конкурсу бібліотечних інтернет-сайтів у 2014 р.

Щиро дякуємо всім, хто брав активну участь у конкурсах, готував подання та характеристики, ділився інноваційним досвідом і професійними здобутками! Зичимо переможцям творчої наснаги у подальшому розвитку бібліотечної справи у своєму регіоні та в Україні! Бажаємо всім номінантам продовжити свої починання та здобути перемогу в наступних конкурсах!

Запрошуємо всіх приєднатися до святкових заходів від Української бібліотечної асоціації.

Бібліотек@ - територія єдності!