Нові проектні ініціативи УБА

Українська бібліотечна асоціація пройшла конкурсний відбір на участь у 2014 Idea Camp Європейської фундації культури (the European Cultural Foundation (ECF)), що відбудеться у м. Марсель, Франція 23-25 жовтня 2014 р. Idea Camp є першим етапом конкурсу інноваційних проектів, спрямованих на розвиток кроскультурної співпраці та обмінів, підтримку вільної та відкритої культури. На перший етап конкурсу було подано більше 800 заявок, у результаті підтримано 50 і серед них заявка УБА!

1405496829972

Представник УБА відвідає захід і представить запропонований проект, спрямований на розвиток бібліотечного туризму. У рамках проекту планується підвищити культурну та історичну обізнаність громади Києва і гостей столиці за допомогою низки безкоштовних авторських екскурсій по місту, розроблених і проведених бібліотекарями, журналістами, культурологами, кінематографістами, фахівцями з реклами і PR. Однією з важливих цільових груп проекту є вимушені переселенці зі східних регіонів України. Екскурсії пропонуватимуться як українською, так і англійською мовами, а отже будуть доступні для міжнародних гостей Києва, що, зокрема, підтримуватиме спільні європейські цінності.  

З нетерпінням чекаємо нагоди поділитися нашими проектними ідеями та збагатитися досвідом й інноваціями зарубіжних колег під час IdeaCamp. Слідкуйте за подальшими новинами!