Заключна подія програми «Бібліоміст» - Ярмарок бібліотечних інновацій

24 липня 2014 року програма «Бібліоміст» спільно з Міністерством культури України та Українською бібліотечною асоціацією продемонструвала провідні українські бібліотечні проекти на традиційному національному ярмарку у НСК «Олімпійський». Тема цьогорічного Ярмарку - «Сучасна бібліотека: міст ваш!». Всі бажаючі змогли «купити» на ньому низку ресурсів та ідей, створених за час роботи програми «Бібліоміст», які допоможуть бібліотекам України розвиватися і впроваджувати нові послуги для громад.

6222

Ярмарок урочисто відкрили: перший заступник Міністра культури України Олеся Островська-Люта, Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко та директор програми «Бібліоміст» Матей Новак.

IMG 8550

Президія та представники Виконавчого офісу УБА взяли участь в роботі секції директорів ОУНБ, а члени Молодіжної секції УБА допомагали модераторам в секції «Як подолати виклики, що стоять перед бібліотеками». Українська бібліотечна асоціація окремо представила на Ярмарку пазли «Територія єдності» та ознайомила українських бібліотекарів з широкими можливостями інформаційно-комунікаційних ресурсів Асоціації для підвищення кваліфікації та професійного розвитку. Презентацію УБА дивіться тут.

 MG 8808

На продовження традиції на Ярмарку було проведено конкурс «Супербібліотекар - 2014». Переможцем конкурсу стала завідувач сільської бібліотеки - філії з Рівненської області Лаптєва Лариса. Переможцем конкурсу бібліотечного плакату стала Диканська центральна районна бібліотека Полтавської області. Також було підведено підсумки конкурсу бібліотечних відео «БібліоКіноФест-3».

6330

Спеціальний приз від програми «Бібліоміст» за своєчасне та постійне реагування на потреби громади отримала Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.

Учасники Ярмарку активно брали участь у майстер-класах за актуальними бібліотечними темами: ІТ- експрес, роль бібліотек у житті і розвитку громади, про медіаграмотність та економічну цінність бібліотеки та ін.

Фотозвіт дивіться тут.

Тепер Міст Наш!