Засідання Робочої групи УБА з RDA (правила каталогізації), 10.07.2014

10 липня 2014 р. у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулося засідання Робочої групи УБА з RDA (правила каталогізації).

У ньому взяли участь: 

  • Оксана Бруй, заступник ген. директора Національної наукової медичної бібліотеки України з питань ІТ, голова Секції працівників медичних бібліотек УБА;
  • Олексій Васильєв, директор Асоціації «Інформатіо-Консорціум», член Президії УБА;
  • Галина Гуцол, заступник директора з наукової роботи Книжкової палати України;
  • Наталія Кучмеєва, ст. наук. співробітник відділу наукового опрацювання документів та організації каталогів Книжковоїпалати України;
  • Ярослава Сошинська, доц. Національного технічного університету України «КПІ», виконавчий директор УБА;
  • Надія Стрішенець, завідуюча відділу наукової організації бібліотечно-інформаційних процесів Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського;
  • Людмила Татарчук, заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України.

Головою Робочої групи УБА з RDAбуло обрано Галину Гуцол. 

Учасники обговорили результати онлайнового опитування українських бібліотек щодо зацікавленості у RDA (Resource Descriptionand Access) та можливості перекладу правил каталогізації RDA українською.

Було прийнято рішення про здійснення підготовчих заходів для одноразового перекладу RDA і видання його у друкованому вигляді та на CD-ROM.

Подальші кроки із впровадження RDA у навчальні програми для підготовки бібліотечно-інформаційних фахівців та у роботу українських бібліотек будуть розглянуті на наступних засіданнях Робочої групи.

Запрошуємо всіх зацікавлених членів УБА до  Робочої групи УБА з RDA (правила каталогізації).