Нові можливості здобуття вищої професійної бібліотечної освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» (підготовка) та Спеціаліст (перепідготовка))

В 2015 році Національна академії керівних кадрів культури і мистецтв оголошує набір за напрямом підготовки «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія», кваліфікація «Фахівець з бібліотечної справи», освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр». Денна та заочна форма навчання (контракт, доступна ціна, гнучкий графік оплати).

Випускникам училищ культури та працівникам бібліотек, які мають дипломи  молодшого спеціаліста надається унікальна можливість вступу на 3 курс - отримання кваліфікації «бакалавр» за два роки!

Телефони для довідок:

Приймальна комісія +380 (44) 288 80 81.

Ви працюєте в бібліотеці та маєте вищу освіту не за фахом? Скористайтеся можливістю отримати професійну бібліотечну освіту!

Працівникам бібліотек, які мають вищу, але не фахову бібліотечну освіту (кваліфікаційний рівень «Спеціаліст», «Магістр»), надаєтьсяунікальний шанс отримати другу вищу - професійну бібліотечну освіту: спеціальність «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія», кваліфікація «Менеджмент бібліотечно-інформаційної діяльності» (кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» (перепідготовка) за 1,5 роки!

Форма навчання – заочна (контракт).

При прийомі на навчання проводиться тільки вступне тестування

2015 р. – останній рік набору!!!

Додаткова інформація за посиланням тут.

Презентація спеціальності "Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія"

 

Чекаємо на Вас в АКАДЕМІЇ

за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 7, м. Київ, Україна

Інститут післядипломної освіти: (044) 280 34 04

Кафедра бібліотекознавства та інформаційних комунікацій: (044) 254 47 83