Олександр Сич: Створення умов для розвитку культури має бути пріоритетом влади

«Сильна позиція України у світі неможлива без консолідації суспільства, об’єднання навколо віковічних цінностей, які визначають нашу ідентичність та індивідуальність серед інших світових націй. Усі ці цінності й об’єднавчий потенціал несе в собі наша культура», - заявив Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич, відкриваючи семінар «Культурна політика в діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування», що проходив у Національній академії державного управління під патронатом Віце-прем’єра. Про це повідомляє Урядовий портал http://bit.ly/1iOvEHY.

Програму семінару було розроблено заздалегідь http://bit.ly/SNswoA.

На семінарі з презентацією та переконливою аргументацією ролі бібліотек у суспільстві виступила президент УБА Ірина Шевченко "Сучасна бібліотека: можливості для громади".

Учасники семінару обговорили можливі шляхи розвитку бібліотечної мережі та напрямів роботи бібліотек, перспективи для бібліотек за умови адміністративно-територіальної реформи і пошуку можливостей впровадження європейських стандартів бібліотечного обслуговування членів громади.