Делегація УБА на Конференції Польської Спілки Бібліотек, 11-12.06.2014

11-12 червня у м.Гожов, Польща, пройшла Конференція Польської Спілки Бібліотек (PZB) з проблеми розвитку читання, організована спільно з Міською та Воєводською бібліотекою. На запрошення президента PZB пана Яна Краєвського та за фінансової підтримки PZB й УБА у конференції взяли участь член Президії УБА Лариса Лугова, виконавчий директор УБА Ярослава Сошинська, координатор Головного тренінгового центру для бібліотекарів УБА Ярослава Хіміч, заступник директора Львівської обласної бібліотеки для дітей Надія Кіндрись.

P1210699

Українську делегацію дуже тепло зустрічали колеги з Польщі та Литви, які підкреслили історичне значення подій, що відбуваються в Україні, для збереження суверенності нашої держави та утвердження європейського вибору і цінностей. Учасники від УБА представили на Конференції 3 презентації, які викликали жвавий інтерес та дискусію. Ці та інші презентації учасників Конференції (польською мовою) Ви можете переглянути у розділі «Навчальні матеріали семінарів та тренінгів» на порталі УБА.

P1210719

Учасники Конференції з особливою цікавістю ознайомились з проектною діяльністю Міської та Воєводської бібліотеки Гожова, результатом якої стало відкриття нового приміщення бібліотеки у 2007 році загальною площею 8 тис. кв.м. з усім сучасним обладнанням. Наразі триває реконструкція старого приміщення, яке має історичну цінність та буде використовуватись для виставкової діяльності бібліотеки.

P1210810

 

Фоторепортаж про Конференцію див. тут.