Конкурс для бібліотекарів та читачів від Гаріка Корогодського

Українська бібліотечна асоціація спільно з автором  Гаріком Корогодським та видавничо-книготорговельною компанією «Самміт-Книга» оголошує конкурс для бібліотекарів та читачів бібліотек України.

Терміни проведення конкурсу: з 1 липня по 1 листопада 2014 р.

zw1d5

Організатори передбачили 3 можливі варіанти участі у конкурсі:

  1. Конкурс на кращий буктрейлер на книгу Гаріка Корогодського «Как потратить миллион, котрого нет, и другие истории еврейского мальчика» для бібліотекарів України. Відео має тривати не більше 3 хв. (відео більше 3 хв. не будуть прийматись до розгляду). Журі конкурсу: представники УБА, Гарік Корогодський та представники компанії «Самміт-Книга».  Головний приз - планшет від Гаріка Корогодського. Буктрейлер необхідно завантажити на YouTube, а конкурсну заявку слід надіслати на е-пошту  info@ula.org.uaз поміткою в темі листа «Буктрейлер на книгу Гаріка Корогодського» до 1 листопада 2014 р.
    Заявка має містити посилання на конкурсне відео, розміщене YouTube, та  дані про автора:
    ПІБ, номер членського квитка УБА (для бібліотекарів), місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.
    До відома конкурсантів -  фільм про те, як була написана книга http://www.youtube.com/watch?v=I4poKZZdhRw.
  2. Конкурс рецензій на  книгу Гаріка Корогодського «Как потратить миллион, котрого нет, и другие истории еврейского мальчика» для бібліотекарів та читачів бібліотек України. Вимоги до рецензії: обсяг до 1 сторінки А4, шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1,5. Журі конкурсу: представники УБА, Гарік Корогодський та представники компанії «Самміт-Книга».  Головний приз - вікенд у Києві, вечеря з автором. Рецензію та конкурсну заявку слід надіслати на е-пошту  info@ula.org.ua з поміткою в темі листа «Рецензія на книгу Гаріка Корогодського». Заявка має містити такі дані про автора:  ПІБ, номер членського квитка УБА (для бібліотекарів), місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail. Кращі рецензії  будуть розміщені на сторінці  книги в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/kogorodskiy).   
  3. Конкурс на найоригінальніше фото з книгою Гаріка Корогодського «Как потратить миллион, котрого нет, и другие истории еврейского мальчика» для бібліотекарів та читачів бібліотек України. Фото, яке Ви подаєте на конкурс, необхідно розмістити на сторінці  книги в соціальній мережі Facebook - https://www.facebook.com/kogorodskiy. Краще фото  буде відбирати сам автор.Головний приз -  фотоапарат. Фото необхідно опублікувати до 1 листопада 2014 року.

Контактна особа: Бояринова Оксана, info@ula.org.ua