Пропонуємо альбом-каталог «Декоративне мистецтво України кінця XX століття. 200 імен» у ваші бібліотеки

Компанія Cultprostir пропонує членам Української бібліотечної асоціації можливість отримання на безкоштовній основі альбому-каталогу «Декоративне мистецтво України кінця XX століття. 200 імен» (К., 2002) у фонди Вашої бібліотеки. Це перше за роки незалежності України видання, присвячене творчості провідних художників професійного декоративного мистецтва. Великий ілюстративний ряд доповнюють творчі кредо творців, а також ґрунтовна стаття, в якій подано глибокий аналіз художніх процесів, що відбувались напередодні 1990-х років і в повну силу проявилися саме протягом останнього десятиліття ХХ століття.

Біографічно-енциклопедичний довідник надає основні відомості про діячів мистецтв.

Головною метою цього видання - на прикладі творінь кращих представників професійного декоративного мистецтва, їх самобутньої та видатної творчості побудувати широку і захоплюючу картину розвитку сучасного мистецтва України.

Видання було удостоєно премії Юнеско «За внесок у розвиток української культури», а її автор Чегусова З.А. у 2006 р. отримала Шевченківську премію.

Українська бібліотечна асоціація формує список бібліотек, яким буде розіслане таке видання.

Якщо Ваша бібліотека бажає його отримати, просимо надіслати на електронну адресу УБА info@ula.org.ua запит з повною назвою Вашої бібліотеки та повною поштовою адресою до 15 травня 2014 року. Контактна особа: Бояринова Оксана. В темі листа просимо вказати «Декоративне мистецтво України кінця XX століття. 200 імен».