ІV Міжнародний фестиваль «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», 9-13.04.2014 р., м.Київ

Українська бібліотечна асоціація запрошує відвідати ІV Міжнародний фестиваль «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», який відбудеться з 9 по 13 квітня 2014 р. в м.Київ.

Це одна з найбільших подій в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво. Особливість Книжкового Арсеналу у тому, що він пропагує погляд на книгу не лише як на продукт, але й як на важливу частину ширшого культурного процесу, сучасного стилю життя. Місія фестивалю — популяризувати читання, створити актуальний, міждисциплінарний контекст навколо книги, стимулювати розвиток українського книговидання шляхом міжнародного обміну, підтримати сучасну інтелектуальну і мистецьку книгу, відобразити спорідненість літератури з іншими видами творчості — візуальним мистецтвом, кіно і музикою.

Книжковий Арсенал – це  5-денний насичений марафон подій для різноманітних аудиторій.

Повну інформацію про Фестиваль читайте тут.

Повна версія програми тут.

Українська бібліотечна асоціація матиме стенд (С05), де можна буде ознайомитись з новими проектами та подіями в бібліотечній сфері України.

В межах Фестивалю 10 квітня 2014 р.  УБА організовує наступний захід:

Зал 3. 13:00 – 14:00 Майстер-клас «Бібліотечний буктрейлер: залучаємо до читання». Під час заходу буде нагороджено переможців конкурсу буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля».

Попередня реєстрація обов’язкова до 7 квітня 2014 р.!

Для реєстрації просимо надати наступні дані: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

Ваші  заявки надсилайте на електронну адресу info@ula.org.ua

або телефонуйте за номером +380 44 383-14-32.

Контактна особа: Вікторія Польова, адміністративний координатор.

Також запрошуємо на круглий стіл від наших партнерів, який відбудеться 10 квітня 2014 р.:

Зал 2. 16.00 – 18.00 Круглий стіл «Книговидання – стратегічна галузь розвитку держави». Учасники: Юрій Андрухович, Олександр Афонін, Лілія Гриневич, Брати Капранови, Марія Матіос, Петро Мацкевич, Олег Наливайко, Олеся Островська-Люта, Мар’яна Савка, Інна Совсун, Вікторія Сюмар, Володимир Яворівський, Ірина Шевченко. Модератор – Олександра Коваль, ГО "Форум видавців".