Онлайн-конкурс «Вивчаємо англійську в бібліотеці»

Запрошуємо до участі в онлайн-конкурсі «Вивчаємо англійську в бібліотеці»!

Конкурс відкритий для бібліотекарів та користувачів публічних бібліотек України – учасників проекту «English123 у бібліотеці» (http://english123.com.ua/).

Метою конкурсу є поширення інформації про проект «English 123 в бібліотеці» за допомогою популярних соціальних мереж, зібрання історій успіху, залучення нових користувачів та підтримка нового іміджу сучасної бібліотеки.

Конкурс буде проводитись за допомогою блогу програми «Бібліоміст» «Бібліотечний автобан», а також за допомогою соціальних мереж Facebook, VKontakte, YouTube.

Зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі шляхом створення і розповсюдження:

  1. Історій успіху, які відображають їхні досягнення (нові особисті/навчальні/професійні  можливості/нову роботу тощо), які стали результатом їхньої участі в онлайн-курсі з вивчення англійської у бібліотеці;
  2. Коротких відео/відео-повідомлень (включаючи ті, що зроблені за допомогою смартфонів, наприклад, за допомогою сервісу Vine), у яких розповідається, як/чому бібліотекарі або користувачі бібліотек проходять курс «English123» у бібліотеці.   
  3. Фото або зображення, що ілюструє, як/чому бібліотекарі (або користувачі бібліотек) проходять курс «English123» у бібліотеці.   

Також кожен учасник конкурсу має надіслати коротку заповнену анкету на адресу funenglish@irex.ua.

завантажити заявку

Тривалість: 27 січня – 5 березня 2014 р. 

Результати будуть оголошені 14 березня (орієнтовно).

Технічні вимоги:

Історії успіху мають супроводжуватися принаймні одним фото головного героя історії; максимальний обсяг – 250 слів. Історія успіху може публікуватись як онлайн-замітка/допис/стаття у бібліотечному або особистому блозі, на вебсайті, сторінці/групі/профілі Facebook або VKontakte. Посилання на історію успіху має бути додане у коментарі до сторінки конкурсу на блозі «Бібліотечний автобан».

Відео мають бути короткими (до 2,5 хвилин) та чітко пояснювати, чому учасник/група учасників проходить курс “English123” у бібліотеці. Заохочуються відео з використанням гумору, рекламні відео, відео в жанрі stop motion. Ролик можна опублікувати на будь-якому безкоштовному сайті для розміщення відео (наприклад, YouTube, Vimeo тощо). Відео повинні мати назву, опис, також треба зазначити автора/авторів та назву конкурсу. Посилання на історію успіху має бути додане у коментарі до сторінки конкурсу на блозі «Бібліотечний автобан».

Фото/зображення: повинне мати підпис «Вивчаємо англійську в бібліотеці» та містити короткий опис. Фото або зображення має ілюструвати особу/групу осіб, які проходять онлайн-курс англійської, та (бажано) плакат/лого курсу  «English123»/плакат «Сучасна бібліотека»/стоп-кадр онлайн-курсу. Заохочуються колажі та фото з використанням гумору.

Номінації конкурсу

1. Найкраща історія успіху проекту «English 123 в бібліотеці»

2. Найкраще відео проекту «English 123 в бібліотеці»

 3. Найкраща фото-історія успіху проекту «English 123 в бібліотеці»

Всі переможці отримають сертифікати та набори брендованих сувенірів «Сучасна бібліотека» (футболки, сумки, парасольки, флешки, кружки) від програми «Бібліоміст». Найкращі відео, фото та історії успіху будуть опубліковані в інформаційних матеріалах програми та поширені за допомогою комунікаційних онлайн-каналів програми «Бібліоміст».

Критерії оцінки

Історії успіху:

1.   Зміст - аргументи і конкретні приклади успіху учасника у вивченні англійської та відповідні особисті/професійні досягнення або нові можливості;

2.      Авторський підхід (цікавість викладу, оригінальність і критичність мислення, використання гумору);

3.      Відповідність темі конкурсу;   

4.      Ефективне використання фотографії (фото має доповнювати зміст есе і додавати те, що не було висловлене). 

Відео:

1. Зміст - аргументи і конкретні приклади успіху учасника у вивченні англійської та відповідні особисті/професійні досягнення або нові можливості. Якщо особисті/професійні досягнення тільки очікуються, відео має цікаво та оригінально ілюструвати процес вивчення англійської в бібліотеці.  

2. Стислість (не більше 2,5 хвилин).

3. Авторський підхід (цікавість викладу, оригінальність, використання гумору);

4. Цікава назва та опис відео;

5. Технічна якість відео.

Фото/зображення

  1. Відповідність темі конкурсу;
  2. Цікава назва та опис;   
  3. Технічна якість;
  4. Фото не мають містити конфіденційну інформацію, елементи плагіату та інші види неправомірного використання інтелектуальної власності інших осіб, не мають порушувати законодавство України. Організатор конкурсу не розв’язуватиме жодних суперечок між учасниками, зокрема, щодо авторства фото, поданих на конкурс.

В залежності від кількості та якості поданих заявок програма «Бібліоміст» може зменшити або збільшити кількість переможців та номінацій конкурсу.

Програма «Бібліоміст» не несе відповідальності за будь-які технічні проблеми популярних веб-сайтів Facebook, Blogger, VKontakte та YouTube, що можуть трапитися під час конкурсу.