Святкуємо Всеукраїнський день бібліотек разом!

Для відзначення Всеукраїнського дня бібліотек 2013 р. Президія та Виконавчий офіс УБА підготували наступні заходи:

- плакати накладом 3000 примірників розповсюджено за підтримки компанії «СО2» в усі регіони України. Фото для плакату було зроблено у Львівській обласній бібліотеці для дітей. Автор фото: Дудко Юлія.

- проходить соціальна Акція – зміна аватарів в мережі Фейсбук - http://on.fb.me/15zzJyl.

- відкрито інтерактивний сайт привітань до Всеукраїнського дня бібліотек - http://libraryday.org.ua/. Саме тут читайте привітання з Днем бібліотек від Президента УБА Ірини Шевченко.

- привітання з Всеукраїнським днем бібліотек буде транслюватись 30 вересня на інформаційному табло (м.Київ, Майдан Незалежності) та на біжучій стрічці в Київському метрополітені.

- створено відео-привітання до Всеукраїнського дня бібліотек, яке Ви можете переглянути тут. 

Напередодні свята також з приємністю оголошуємо переможців конкурсів та нагороджених відзнаками Української бібліотечної асоціації!

Вони були визначені за поданням регіональних відділень Асоціації на засіданні Президії УБА (протокол №6 від 26.09.2013 р.).

Інформаційний лист з іменами переможців та нагороджених читайте тут.

Щиро дякуємо всім, хто брав активну участь у конкурсах, готував подання та характеристики, ділився інноваційним досвідом і професійними здобутками! Зичимо переможцям творчої наснаги у подальшому розвитку бібліотечної справи в своєму регіоні та в Україні! Бажаємо всім номінантам продовжити свої починання та здобути перемогу в наступних конкурсах!

Запрошуємо всіх приєднатися до святкових заходів від Української бібліотечної асоціації.