Міжрегіональний бібліотечний ярмарок, 24-25 липня 2013 р., м.Луганськ

На Луганщині є традиція створювати щось нетрадиційне, особливо коли до нас приїздять не просто гості, а колеги та друзі із інших областей України. Луганський бібліотечний ярмарок не став винятком.

24 липня 2013 року з 10-ої ранку перед входом до Головної бібліотеки Луганщини зібралися не читачі та користувачі, а БАЙКЕРИ, які влаштували справжнє мото-шоу із символікою Української бібліотечної асоціації, програми «Бібліоміст» та логотипом «Сучасна бібліотека». Кожного, хто проходив поруч, чекали волонтери, які розповідали, що відбувається, вручали флаєри-запрошення на заходи, які проходитимуть в бібліотеці протягом дня.

На учасників, гостей та відвідувачів ярмарку чекала цікава різноманітна програма.

Бібліотеки із Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Харківської областей представили власні інноваційні проекти, які вони реалізують разом із своїми громадами на Ярмарку. Експомісця були представлені в форматі «Відкрита бібліотека», що надало змогу представити не кожний проект окремо, а гармонійно вписати всі ідеї у відкритий простір сучасної бібліотеки.

Паралельно із роботою експомісць в бібліотеці відкрився коворкінг «Оселя майстрів», де кожний бажаючий мав змогу послухати мелодійний саксофон або побувати на міні-концерті, навчитися пряничному розпису або майстерності вироблення  декоративних прикрас із звичайних газет.

В другій половині дня 60 учасників працювали в справжній креативній лабораторії з пошуку майбутнього, якою стала конференція, що проходила в інноваційному форматі.    

Після плідної роботи на гостей Ярмарку чекали інші цікаві заходи бібліотечного літа: на «Книжковий фуршет» запросили у відділ абонементу, на віртуальну прогулянку Луганщиною в кав’ярню «Бібліотечний бульвар».

В бібліотечному відеозалі демонструвалися кращі бібліотечні відео, які були представлені на конкурсі «Бібліокінофест 2.0», переможцями якого стали:

1 місце - "Світ бібліотек" (Харківська обласна бібліотека для дітей)

2 місце - "Бібліотека - центр інформації" (Кремінська районна бібліотека для дітей, м. Кремінна, Луганська область)

3 місце - "Сучасна бібліотека для сучасних людей" (Кремінська районна бібліотека для дітей, м. Кремінна, Луганська область)

Переможці в спеціальних номінаціях:

«Найкращий буктрейлер» - Буктрейлер до книги Ю. Дольд-Михайлика "І один в полі воїн" (Покровська районна бібліотека, Дніпропетровська область)

 «Неформатне бібліотечне відео» - "В вихрях вредных страстей" (Розкішнянська бібліотека-філіал Лутугинської ЦБС, Луганська область)

На заході активно працювали «Тренерська майстерня», фото та відео-студії, прес-центр, де проходили міні-брифінги та інтерв’ю із організаторами та учасниками ярмарку.

Фоторепортаж

Відео про Луганський ярмарок