Літня школа для молодих бібліотекарів, 19-23 серпня 2013 р., Івано-Франківська обл.

Українська бібліотечна асоціація оголошує набір бажаючих для участі у роботі Літньої школи для молодих бібліотекарів, що буде проходити з 19 по 23 серпня 2013 р. у  с.Поляниця Яремчанської міської ради (Івано-Франківська область).

Робота Школи здійснюється за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» (IREX, Україна).

Головна мета Школи – допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко  адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію:  опанувати основи стратегічного планування, організаційного розвитку та інноваційних послуг бібліотек; використання веб-технологій, блогів та соціальних мереж; основи лідерства, фандрейзингу та проектної діяльності; елементи моніторингу й оцінки для посилення результативності роботи сучасних книгозбірень.

Партнери:

Івано-Франківське відділення УБА, Івано-Франківська ОУНБ, Молодіжна секція УБА, ТК «Буковель», Івано-Франківське обласне управління культури, Яремчанський міський відділ культури, Сільська рада с. Поляниця, Рекламне агентство «Streamtech», DC Media.

Проживання та харчування учасників відбуватиметься в туристичному комплексі «Буковель».

Гарантується креативний простір, можливості командної роботи і відпочинку, гарний настрій.

УБА сплатить проїзд, проживання та харчування учасників Літньої школи для молодих бібліотекарів для 30 членів Асоціації, відібраних за конкурсом анкет учасників.

Учасники школи: молоді бібліотекарі зі всієї України, що відповідають наступним вимогам:

- стаж роботи в бібліотеці не менше трьох років;

- вік кандидата не повинен перевищувати 35 років станом на липень 2013 р.;

- бажання отримати нові знання і працювати креативно;

- підтвердження бажання у майбутньому активно працювати в УБА та виконати домашнє завдання від організаторів школи, яке передбачає написання статті або фоторепортажу про свою участь в такому заході та розміщення в одному з українських ЗМІ.

Форму анкети завантажуйте тут.

У конкурсі анкет переваги будуть надаватися учасникам, яких підтримує керівництво бібліотеки (з додаванням листа підтримки).

Заявки на участь у Літній школі для молодих бібліотекарів приймаються до 17.00 5 серпня 2013 року на адресу Виконавчого офісу УБА:

тел.: (044) 383-14-32

е-mail: u_b_a@ukr.net