Міжнародна науково-освітня програма «Білорусь бібліотечна. Знайомство з м.Мінськ», 19-23 серпня 2013 р.

Українська бібліотечна асоціація організовує для членів УБА з 19 по 23 серпня 2013 р. Міжнародну науково-освітню програму "Білорусь бібліотечна. Знайомство з м.Мінськ" на базі бібліотек м.Мінськ, Білорусь та за сприяння Білоруської бібліотечної асоціації.

Програма передбачає вивчення досвіду роботи бібліотек різних типів, сучасних підходів до обслуговування користувачів, планування та дизайну бібліотечних приміщень тощо.

Поїздка включає такі етапи:

19 серпня – прибуття іногородніх учасників до м.Києва. За бажанням можливі екскурсії по місту, відвідування бібліотек. Від’їзд до м.Мінськ, Білорусь.

20 – 22 серпня – приїзд до м.Мінск. Ознайомлення з досвідом роботи Національної бібліотеки Білорусі, міської публічної бібліотеки, університетської та спеціалізованої бібліотек. Культурна програма. Від’їзд до м.Києва.

23 серпня – прибуття до м.Києва.

Вартість поїздки - 1800 грн., за рахунок учасників. Це включає переїзд Київ – Мінськ - Київ (потяг, купейний тип вагону), проживання у готелі 2 доби (2-місний номер, сніданки), організаційні послуги.

Бажаючих  просимо до 29 липня 2013 р. надіслати за адресою Виконавчого офісу УБА (u_b_a@ukr.net)  заявку за формою (див. нижче) та вирішити питання з оплатою.

Заявка на участь:

ПІБ ______________________________________________

Членський квиток УБА № ______

Місце роботи, посада __________________________________________

Контактна інформація (телефон, е-пошта) __________________________