Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року 2013»

Президія УБА оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року».

Термін подання документів – до 31 серпня 2013 р.

Умови конкурсу викладені у Положенні.

Переможці конкурсу 2008-2009 рр. були нагороджені творчими відрядженнями до бібліотек Польщі. Переможець конкурсу 2010 р.  стала учасником міжнародної професійної науково-освітньої програми в бібліотеках Австрії. Переможець 2011 р. взяла участь у Міжнародній бібліотечній конференції «Крим-2012» (м.Судак) за підтримки УБА.

Переможця 2012 року  Дніпродзержинську центральну міську бібліотеку ім. Т.Г. Шевченко (директор Герасюта Т.І.) за поданням Президії УБА нагороджено професійною поїздкою до бібліотек Німеччини. Поїздка організована бібліотекою Гете-Інституту в Україні та Гете-Інститутом Москви і відбудеться в липні 2013 року.

Увага! Шановні колеги! При підготовці документів на конкурс просимо поряд з назвою бібліотеки-номінанта вказати статистичні дані про бібліотеку: бюджет за попередній рік (державне та недержавне фінансування), фонди, кількість співробітників, у тому числі бібліотечних для порівняння  стартових можливостей бібліотек.

 Адмініструє конкурс член Президії УБА, директор Центральної бібліотеки ім.М.Л.Кропивницького м.Миколаїв Тверда Т.В.

Конкурсні заявки просимо надсилати за адресою: Центральна міська бібліотека ім.М.Л.Кропивницького, вул. Потьомкінська,143-а, м.Миколаїв, 54003 з поміткою «Конкурс «Бібліотека року 2013»