IX Київська Міжнародна Книжкова Виставка-ярмарок, 16-19 травня 2013 р.,  м.Київ

Українська бібліотечна асоціація запрошує відвідати IX Київську Міжнародну Книжкову Виставку-ярмарок, яка відбудеться 16.05 – 19.05.2013 р. в м.Києві (Український дім, вул. Хрещатик, 2).

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитись з кращими зразками книжкової продукції, випущеної вітчизняними та зарубіжними видавництвами. Тут ви знайдете художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

За традицією під час проходження виставки триватиме благодійна акція «Особливі книжки – для особливих дітей», а зібрані кошти буде направлено на видання та придбання підручників та художніх книжок шрифтом Брайля. В акції візьмуть участь видавці, політики, діячі культури та мистецтв, зірки шоу-бізнесу – усі небайдужі до долі дітей з вадами зору.

Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. У «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

В межах Виставки 17 травня 2013 р. УБА організовує презентацію:

11.00-12.00 - «Електронні книжки та електронні читанки (рідери) в бібліотеках: з чого почати?».

Місце проведення: Український дім (м.Київ, вул. Хрещатик, 2).

Попередня реєстрація обов’язкова!

Для реєстрації просимо надати наступні дані: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

Ваші  заявки надсилайте на електронну адресу u_b_a@ukr.net або телефонуйте за номером +38 (044) 383-14-32.

Контактна особа: Бояринова Оксана