Міжнародна науково-освітня програма «Білорусь бібліотечна. Знайомство з м.Мінськ», 27-31 травня 2013 р.

Українська бібліотечна асоціація організовує для членів УБА з 27 по 31 травня 2013 р. Міжнародну науково-освітню програму "Білорусь бібліотечна. Знайомство з м.Мінськ" на базі бібліотек м.Мінськ, Білорусь та за сприяння Білоруської Фундаментальної бібліотеки Білоруського державного університету.

Програма передбачає вивчення досвіду роботи бібліотек різних типів, сучасних підходів до обслуговування користувачів, планування та дизайну бібліотечних приміщень тощо.

Поїздка включає такі етапи:

27 травня – прибуття іногородніх учасників до м.Києва. За бажанням можливі екскурсії по місту, відвідування бібліотек. Від’їзд до м.Мінськ, Білорусь.

28 – 30 травня – приїзд до м.Мінск. Ознайомлення з досвідом роботи Національної бібліотеки Білорусі, міської публічної бібліотеки, університетської та спеціалізованої бібліотек. Культурна програма. Від’їзд до м.Києва.

31 травня – прибуття до м.Києва.

Вартість поїздки - 1800 грн., за рахунок учасників. Це включає переїзд Київ – Мінськ - Київ (потяг, купейний тип вагону), проживання у готелі 2 доби (2-місний номер, сніданки), організаційні послуги.

Бажаючих  просимо до 28 квітня 2013 р. надіслати за адресою Виконавчого офісу УБА (u_b_a@ukr.net)  заявку за формою (див. нижче) та вирішити питання з оплатою.

Заявка на участь:

ПІБ ______________________________________________

Членський квиток УБА № ______

Місце роботи, посада __________________________________________

Контактна інформація (телефон, е-пошта) __________________________