Молодь УБА вирушає у подорож бібліотечними королівствами

З 18 по 26 червня 2013 р. відбудеться грандіозна міжнародна бібліотечна велоподорож в межах ініціативи Cycling for libraries, що об’єднує бібліотекарів та пошановувачів бібліотечної справи з більш ніж 30 країн світу. Подорож буде вже третьою в історії цієї неформальної велоконференції. Шлях проляже з мистецького Амстердаму до серця Европейського Союзу Брюсселю. Увесь цей шлях рясно вкрито кращими бібліотеками сучасної Європи, які стануть місцями відпочинку, спілкування та презентацій для бібліомандрівників. Захід поєднує в собі незабутню веломандрівку, неформальне особисте та професійне спілкування, обмін досвідом та промоцію екологічного світогляду світової бібліотечної спільноти.

До цієї акції планує приєднатися делегація від Української бібліотечної асоціації, у складі якої Віталій Даценко (Наукова бібліотека НаУКМА, м. Київ), Надія Золотарьова (Луганська ОУНБ ім. О.М. Горького) та Юлія Дудко (Львівська обласна бібліотека для дітей). Учасників делегації рекомендували  Молодіжна секція та Секція з адвокації, чию ініціативу 4 квітня 2013 р. підтримала Президія УБА і прийняла рішення сплатити реєстраційні внески учасників по 250 євро за кожного.

Незважаючи на цю суттєву фінансову допомогу, учасники ще мають знайти кошти на дорогу до Києва, авіапереліт до місця події та назад, оренду велосипедів та консульські витрати з отримання візи. Все це - чималі кошти для молодих українських бібліотекарів. Але є велике бажання гідно представити УБА та бібліотечну спільноту України на міжнародному рівні! Тож учасники делегації звертаються до нашої великої бібліотечної громади з проханням підтримати молодь добровільними пожертвами! Делегати обіцяють цікаве висвітлення цієї професійної акції та особисту подяку кожному, хто їх підтримає!

Ви можете підтримати молодь УБА, перерахувавши будь-яку суму коштів на карту Приватбанку 4149 4377 2841 8326 (власник рахунку - Даценко Віталій Миколайович). Кошти можна легко надіслати через систему Приват24 або за допомогою зелених терміналів Приватбанку у будь-якому місті.

Учасники української делегації щиро сподіваються на нашу допомогу!

Корисні посилання:

Інформацію про попередні подорожі Копенгаген - Берлін та Вільнюс-Таллін Ви зможете знайти на офіційному сайті - http://www.cyclingforlibraries.org/

Група в Фейсбуці «Українці на Cycling for libraries» - http://www.facebook.com/groups/360125554039303/

Стаття про участь Віталія Даценка в подорожі країнами Балтії у 2012 році - http://ula.org.ua/index.php?id=601