Експертне обговорення «Роль бібліотек у розвитку громади», 5 квітня 2013 р., м.Київ

5 квітня 2013 р. в приміщенні Національної парламентської бібліотеки України Українська бібліотечна асоціація провела експертне обговорення «Роль бібліотек у  розвитку громади», на яке було запрошено представників благодійних фондів, що працюють на території України.

Українську бібліотечну асоціацію представляли Президент УБА Шевченко І. О., віце-президент УБА Вилегжаніна Т. І., член Президії Загуменна В.В., керівник секції з адвокації Барабаш С.І., виконавчий директор Сошинська Я.Є, координатор Головного тренінгового центру  Хіміч Я.О. 

В обговоренні взяли участь представники Міжнародного фонду «Відродження», Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Програми сприяння Парламенту ІІ,  Фонду «Розвиток України» Ріната Ахметова, Фонду братів Кличків, Ресурсного центру ГУРТ та ДП «Самміт-Книга».

На зустрічі був присутній журналіст ВВС Україна. Його статтю читайте тут.

Учасники обговорення приділили важливу увагу ролі бібліотек у розвитку громади, інформаційного суспільства, а також освіти і науки, поділилися інформацією про можливість бібліотек брати участь та подавати заявки на проекти, що мають культурну спрямованість.

Результатом експертного обговорення стане налагодження партнерських зв’язків задля реалізації спільних проектів, грантової підтримки ініціатив УБА, що буде сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні та місцевих громад.