Нове видання УБА «Електронні книжки та електронні читанки (рідери) в бібліотеках: з чого почати?»

Впродовж останніх років УБА активізувала свою видавничу діяльність. Було підготовлено, видано і розповсюджено документи і матеріали УБА за 2001-2009 рр., методичні рекомендації до проведення Всеукраїнського дня бібліотек, навчальні посібники для тренерів з курсів, які викладаються у ГТЦ, компакт-диски матеріалів з адвокаційної діяльності, тренерських методик, доступу громадян до офіційної інформації, цілий ряд рекламно-інформаційних матеріалів (буклети, листівки, календарики тощо).  Повний перелік видань Ви можете переглянути тут.

У 2013 р. вийшла у світ книга «Електронні книжки та електронні читанки (рідери) в бібліотеках: з чого почати?», авторами якої є В. С. Пашкова та Т. О. Ярошенко.

У виданні узагальнено підходи до роботи бібліотек з електронними книгами і пристроями для читання - електронними читанками (рідерами). Пояснюється, що таке електронна книга та електронна читанка. Розглядаються правила, процедури та технологічні аспекти роботи з електронними книгами в бібліотеці. Описується зарубіжний досвід та практика роботи в цій галузі бібліотек України. Пропонуються орієнтовні правила користування електронними читанками в бібліотеці, методи реклами нової бібліотечної послуги. Видання призначене для бібліотекарів, викладачів, студентів та всіх, хто бажає зрозуміти підходи до роботи з електронними книгами і електронними читанками в бібліотеках.

500 примірників книги, які було надруковано за фінансової підтримки програми «Бібліоміст», розповсюджуються серед бібліотек України. Електронна версія видання для безкоштовного використання розміщена в електронній бібліотеці «Кассіопея» та на порталі УБА.

З питань отримання друкованої версії видання просимо звертатись до Виконавчого офісу УБА.