Оголошено п’ятий раунд конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до інтернету»

Програма «Бібліоміст» рада оголосити п’ятий раунд конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до інтернету».

До участі у конкурсі запрошуються районні та міські бібліотечні системи та бібліотеки, які перемогли за результатами 1, 2, і 3 раундів конкурсу «ОРГАНІЗАЦІЯ НОВИХ БІБЛІОТЕЧНИХ ПОСЛУГ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІЛЬНОГО ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕТУ» та ефективно впроваджують інноваційні бібліотечні послуги:

районні та міські публічні централізовані бібліотечні системи;

районні та міські децентралізовані системи;

індивідуальні (самостійні) децентралізовані бібліотеки, які організаційно функціонують відокремлено від централізованої системи та зареєстровані як юридична особа, або як  структурний підрозділ іншої установи / організації чи органу місцевого самоврядування, мають статус окремої юридичної особи і мають відокремлений баланс.

Увага!

Хто не може брати участь в конкурсі:

- Централізовані і децентралізовані бібліотечні системи, де хоча б в одній бібліотеці-філії  підключення до інтернету було відсутнє, або зафіксований дуже низький рівень (до 5%) користування комп’ютерами протягом 3-х місяців поспіль, починаючи з вересня 2012 року, за даними моніторингу програми «Бібліоміст».

Прохання не подаватися на конкурс, якщо ваша система потрапляє у вищевказану категорію – ваша заявка розглядатися не буде. Потенційному заявнику рекомендуємо перевірити інформацію щодо моніторингу використання комп'ютерів у регіонального представника програми «Бібліоміст».

Будь ласка, дивіться та завантажуйте умови конкурсу тут.

Останній термін подачі заявок 18 лютого 2013 р. за поштовим штампом.