Прес-конференція за результатами 4-го раунду конкурсу "Бібліоміст"

Програма «Бібліоміст» готова оголосити переможців 4-го раунду конкурсу «Організація інноваційних бібліотечних послуг за допомогою безкоштовного доступу до Інтернет в публічних бібліотеках». Ще 237 бібліотек будуть обладнані комп’ютерами і до кінця 2013 року там запрацюють центри вільного доступу до Інтернету та навчання комп’ютерній грамотності.

На сьогодні програма «Бібліоміст» повністю виконала зобов’язання з надання міжнародної технічної допомоги Україні за кошти Фундації Білла та Мелінди Гейтс, обладнавши  комп’ютерною технікою 1578 бібліотек у всіх регіонах України, включно з найвіддаленішими сільськими місцевостями. Модернізовані заклади надають населенню життєво важливі послуги – від безкоштовного спілкування родин трудових мігрантів через «Скайп» у селах Івано-Франківської та Львівської обл. до створення веб-сайтів для просування малого бізнесу у бібліотеках Донецької та Луганської обл. Обладнання додаткових 237 бібліотек стало можливим завдяки підтримці органів центральної та місцевої влади, а також доведеній затребуваності сучасних інформаційних послуг.

Офіційне публічне оголошення переможців відбудеться 5 лютого 2013 р. під час прес-конференції в інформаційному агентстві Укрінформ за участю Тимофія Кохана - заступника міністра культури України, Матея Новака - директора програми «Бібліоміст», Джеда Бартона - директора Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Молдові та Білорусі, Тамари Вилегжаніної - генерального директора Національної парламентської бібліотеки України та Ірини Шевченко - президента Української бібліотечної асоціації.

Початок заходу – о 13:00, приєднуйтесь до перегляду он-лайн трансляції http://presscenter.ukrinform.ua/presscenter-4430.html  і слідкуйте за новинами на сайті програми «Бібліоміст» www.bibliomist/org.

Прес-реліз читайте тут.