Про стан виконання програми «Українська книга» у 2012 році

На запит члена Громадської ради при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, президента УБА Шевченко І.О. до порядку денного засідання Громадської ради 29.11.2012 р. було включено питання про стан виконання програми «Українська книга» у 2012 році та передбачення фінансування програми на 2013 рік (доповідач – Кононенко Олексій Анатолійович, директор департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо України). Протокол засідання - дивись тут.

У своїй доповіді О.А.Кононенко повідомив, що до переліку видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга" на 2012 рік, включено 241 видання з 85 видавництв. Передбачається, що станом на 20 грудня вийде з друку більше 90% книжок. Вже зараз відбувається розсилка 127 назв видань. Вони надходять до усіх книгозбірень, що включені до переліку тих бібліотечних установ, які отримують книги за програмою.  Було також зазначено, що програма буде виконуватися й у 2013 році, передбачається її фінансове забезпечення, а перелік книг враховуватиме також і незадоволений читацький попит.

Шановні колеги! Просимо надсилати до УБА  Ваші коментарі  та відгуки читачів щодо видань, які надходять до бібліотек, а також побажання до репертуару програми "Українська книга" на 2013 рік.