Заходи УБА в межах книжкових виставок у грудні 2012 р.

Усіх шанувальників книги, любителів  читання запрошуємо відвідати 2 книжкові виставки, що відбудуться у грудні 2012 р. в м.Києві.

Передноворічний книжковий ярмарок «Медвін - книжка року - 2012» - 6-8 грудня 2012 р. (м.Київ, КиївЕкспоПлаза, вул. Салютна, 2-Б).

Більш детальна інформація тут

В межах виставки 7 грудня 2012 р. з 14.00 до 15.30 УБА проведе майстер-клас «Бібліотека-громада: відкритий простір».

Під час виставки пройде Акція «Книжки за 1 гривню». Пропозиція діятиме всі три дні ярмарку з 10:00 до 19:00. Право на купівлю книжки за гривню надає флаєр, який можна отримати в мережі київських книгарень “Є”, крамниці “Книги” (вул. Пушкінська, 8-А) та на точках “Книгоноша” на Петрівці (ряд 36, місце 5; ряд 46, місце 7-8), в магазині “Наш Формат” (пров. Бєлінського, 5). Також ці флаєри було розповсюджено серед бібліотек м.Києва.

До акції вже долучились видавництва “Зелений Пес” та “Наш Формат”, детальний перелік книговидавців, у яких можна придбати книжку за одну гривню дізнавайтесь на стендах “Інформація” у виставковій залі.

III Київська  міжнародна Книжкова виставка-ярмарок «Книжкові Контракти 2012» - 15-18 грудня 2012 р. (м. Київ, «Українській  дім», вул.Хрещатик, 2). Організатор виставки: Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

На виставці буде широко представлено:  художню, наукову, довідкову, навчальну,  історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про  мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на  будь-які смаки та уподобання.

За традицією  під час «Книжкових Контрактів» відбудеться благодійна  акція «Придбай книгу – подаруй свято дітям, позбавленим батьківського  тепла», за результатами якої книги буде передано вихованцям шкіл –  інтернатів  різних регіонів України. Програма  «Книжкових Контрактів» передбачає також чисельні презентації нових видань,  зустрічі з популярними письменниками, семінари, відкриті диспути та  розважальну програму для дітей до дня Святого Миколая.

Офіційний сайт  виставки: www.bookexpo.in.ua   

Під час виставки 17 грудня 2012 р. о 14.00 УБА проведе презентацію «Сучасні бібліотечні сервіси».

Попередня реєстрація на обидва заходи УБА обов’язкова!

Для реєстрації просимо надати наступні дані: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

Ваші  заявки надсилайте на електронну адресу u_b_a@ukr.net

або телефонуйте за номером +380 44 239-74-87.

Контактна особа:

Вікторія Польова, адміністративний координатор