Делегація Білоруської бібліотечної асоціації в Україні

16-19 жовтня 2012 р. УБА приймала в Україні колег з Гомельського міського відділення Білоруської бібліотечної асоціації. Професійна програма поїздки була насиченою і включала відвідування провідних бібліотек міста Києва та Львова. Колеги з Білорусі зустрічалися з Президентом та виконавчим директором УБА у Головному тренінговому центрі та обговорили основні напрями розвитку бібліотечної справи у наших країнах.

Протягом трьох днів перебування в столиці України бібліотекарі з Білорусі завітали до Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, Національної парламентської бібліотеки України, Національної історичної бібліотеки України та Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Відвідавши місто Львів, білоруська делегація обмінялась досвідом з працівниками Львівської наукової бібліотеки ім. В. Стефаника, Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівської обласної бібліотеки для дітей.

Крім професійних екскурсій, наші колеги встигли поблукати центральними вулицями Києва, потрапити до музею Михайла Булгакова, відвідати Києво-Печерську Лавру, Музей книги, прогулятись по львівським крамничкам та скуштувати київські солодощі.

Президія та Виконавчий офіс УБА висловлює щиру подяку адміністрації та працівникам всіх бібліотек та інших партнерських установ, що приймали на прохання УБА делегацію бібліотекарів з Білорусі.