Підсумки ІІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»

З 4 по 7 жовтня у Мистецькому Арсеналі відбувся ІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — наймасштабніша подія в Україні, що об’єднує літературу та мистецтво.

У фестивалі взяли участь понад 150 видавництв та книжкових проектів, які презентували літературу найрізноманітніших напрямів, книжкові новинки та бестселери.

На відкритті фестивалю 3 жовтня був присутній Міністр культури України Михайло Кулиняк та керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман.

Завдяки співпраці з організаторами фестивалю свій стенд під номером С13 на безоплатній основі мала Українська бібліотечна асоціація. Працівники Виконавчого офісу УБА  та колективних членів Асоціації - Національної парламентської бібліотеки України, Національної наукової медичної бібліотеки України, Національної історичної бібліотеки України та Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова - активно працювали під час виставки, надаючи інформацію про діяльність УБА та сучасні бібліотечні послуги.

В межах фестивалю УБА провела два навчальні заходи для всіх бажаючих: презентацію колекції Сержа Лифаря від Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м.Києва та майстер-клас «Реклама бібліотеки та її послуг» від Виконавчого офісу УБА.

У кількох залах Мистецького Арсеналу відбулися виставки стародруків із фондів Національної історичної бібліотеки України, книг художників, коміксів та мальованих історій, графіки та ілюстрації, шрифту, а також авангардного українського кіноплакату, альбом якого готує до друку Національний Центр Олександра Довженка. Окремий стенд, виставку і майстер-класи представив Лондонський Університет Мистецтв.

В межах фестивалю Видавництво Європейського університету із Санкт-Петербургу передало декілька десятків своїх видань для українських бібліотек, які будуть розповсюджені через Виконавчий офіс УБА.

ІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» викликав величезне зацікавлення з боку публіки, тому протягом чотирьох днів роботи фестиваль відвідало близько 30 тисяч осіб.

Фотоматеріали з фестивалю дивіться тут.