Премія для публічних бібліотек за інновації EIFL-PLIP «Сприяння соціальній інтеграції»

Ви надаєте інноваційні послуги, які сприяють соціальній інтеграції у Вашій громаді?

Розкажіть свою історію, візьміть участь у конкурсі та виграйте 1500 дол. США!

Премія за послуги, що сприяють соціальній інтеграції, передбачена третім конкурсом, який проводиться в межах програми заохочень EIFL-PLIP за інновації Innovation Awards, призначеної для публічних бібліотек у країнах, що розвиваються, і в країнах з перехідною економікою, в тому числі і в Україні. Програма EIFL з розробки інноваційних проектів для публічних бібліотек (EIFL-PLIP) реалізується за фінансової підтримки Фонду Білла і Мелінди Гейтс.

Конкурс проводиться з 1 жовтня по 30 листопада 2012 року.

Тематика конкурсних робіт (приклади):  послуги з навчання та працевлаштування безробітних,  молоді з груп ризику та представників національних меншин; надання ноутбуків або планшетних комп'ютерів тим, хто не здатний виходити з дому, зокрема особам похилого віку або людям, прикутим до ліжка через хворобу та інші послуги.

Детальна інформація про конкурс в категорії №3 російською мовою за лінком http://www.eifl.net/eifl-plip-innovation-awards/ru/nagrada-3-vklad-v-sotsialnuyu-integratsiyu-obshchi

Всі заявки  повинні бути подані через онлайн-систему подачі заявок. Деталі за лінком http://www.eifl.net/eifl-plip-innovation-awards/ru/podacha-vashei-zayavki

Наступна, четверта категорія конкурсу буде стосуватись надання послуг з електронного урядування в бібліотеках. Конкурс буде відкритий: з 1 лютого по 3 березня 2013 року.

Тематика конкурсних робіт (приклади): інноваційні послуги з використанням ІКТ, спрямовані на сприяння розуміння та участі в «електронному уряді», на надання допомоги в ознайомленні з офіційними документами; допомога громадянам у встановленні зв'язку з обраними чиновниками; допомога обраним чиновникам у підтриманні зв'язку з їх виборцями та інші послуги, що сприяють відкритості уряду.