«Розбудова потужних бібліотечних асоціацій: Навчальні матеріали для підвищення кваліфікації бібліотекарів»

Побачило світ видання «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій: Навчальні матеріали для підвищення кваліфікації бібліотекарів» (К.: Самміт-Книга, 2012. – 184 с.), підготовлене УБА в межах реалізації однойменної програми ІФЛА за підтримки ІФЛА та програми «Бібліоміст».

«Розбудова потужних бібліотечних асоціацій» - це комплексна програма, що пропонує стратегічний і узгоджений підхід до розбудови потужності та розвитку бібліотечних асоціацій. УБА реалізує цю програму протягом 2010-2012 рр.: було проведено понад 35 семінарів по всій Україні, у яких взяли участь більше 1000 учасників.

Видання «Розбудова потужних бібліотечних асоціацій: Навчальні матеріали для підвищення кваліфікації бібліотекарів» доповнене й адаптоване до потреб України. Воно призначене бібліотекарям і всім, хто підтримує бібліотеки, відкритий доступ до інформації, громадянське суспільство, професійний громадський рух.

Видання буде передане до Центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти УБА, всіх регіональних тренінгових центрів, регіональних відділень УБА, колективних членів УБА, національних бібліотек України.

Електронний варіант книги доступний на веб-порталі УБА за цим посиланням.

Український переклад навчальних матеріалів у вигляді слайдів незабаром у повному обсязі буде розміщено на веб-порталі ІФЛА (окремі частини вже доступні за посиланням: http://learning.ifla.org/course/category.php?id=11).